Regulamin sklepu i serwisu internetowego:
 1. Towar oferowany w tym sklepie sprzedawany jest przez firmę:

 2. Krzysztof Kras KRAS INTERNATIONAL NIP: 8861116263 Adres: ul. Jesienna 10, 58-301 Wałbrzych.

 3. Zamówienia na towary oferowane w sklepie internetowym przyjmowane są za pomocą formularza z koszykiem zakupów na stronie finalizacji zamówienia.

 4. Nieprawidłowo wypełnione formularze zamówień nie będą rozpatrywane i realizowane. W razie wątpliwości przesłane do nas zamówienie od nowego Klienta jest potwierdzane telefonicznie lub poprzez e-mail.

 5. Zamówienia od Klientów będą potwierdzane wyłącznie pocztą e-mail.

 6. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę przez cały rok.

 7. Firma KRAS INTERNATIONAL zastrzega sobie prawo do wycofania poszczególnych produktów ze sprzedaży.

 8. Po uiszczeniu opłaty Klient ma prawo do sprawdzenia zawartości paczki w obecności dostarczyciela.

 9. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu będą rozpatrywane tylko w momencie odbioru towaru w obecności spedytora. Warunkiem przyjęcia tego typu reklamacji będzie spisanie (wraz z dostarczycielem) protokołu reklamacyjnego. Reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 14 dni.

 10. Klientowi przysługuje prawo do złożenia reklamacji na podstawie rękojmi w ciągu dwóch lat od daty dostarczenia towaru. Reklamację można złożyć w dowolnej formie na przykład przesyłając ją w formie elektronicznej na adres e-mail info@krzysztofkras.pl, bądź w formie pisemnej jako list polecony na adres pocztowy sklepu. Reklamacja zostanie rozpatrzona w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia jej złożenia.

 11. Zamówione produkty fizyczne wysyłamy pocztą na koszt zamawiającego.

 12. Zamówione produkty cyfrowe wysyłamy pocztą elektroniczną na wskazany przez zamawiającego adres e-mail podany podczas dokonywania zakupu.

 13. Należności za zamówiony towar można dokonywać na wiele sposobów: przedpłata na konto, poprzez płatności online (serwis Przelewy24: z dowolnego banku oraz kartami kredytowymi)

 14. Klientowi przysługuje prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty dostarczenia towaru (nie dotyczy to produktów cyfrowych). Dodatkowe koszty transportu (np. wysyłka ekspresowa) nie są zwracane. Aby zrezygnować z zakupu, poinformuj nas o swojej decyzji, wysyłając wiadomość na info@krzysztofkras.pl w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Przesyłkę proszę odesłać Pocztą Polską lub dowolnym kurierem w ciągu 14 dni od zgłoszenia odstąpienia od umowy na adres:

  Krzysztof Kras KRAS INTERNATIONAL

  ul. Jesienna 10, 58-301 Wałbrzych

 15. W przypadku braku możliwości realizacji zamówienia lub zmiany cen niezwłocznie skontaktujemy się z Państwem.

 16. Wszelkie dane osobowe uzyskane w trakcie działalności sklepu są poufne i w żadnym wypadku ani w żadnej formie nie będą ujawniane innym osobom ani innym podmiotom zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. „O ochronie danych osobowych”. Klienci mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o ich usunięcie lub zaprzestaniu ich wykorzystywania.

 17. W razie jakichkolwiek niejasności i zapytań prosimy o e-mail na adres: info@krzysztofkras.pl lub kontakt telefoniczny: 509 399 900.