Zależy Ci na szybkich efektach? Indywidualny mentoring to najkrótsza droga do sukcesu!

Mentoring biznesowo-życiowy to unikalna możliwość wsparcia Cię w procesie zmian i wyzwań biznesowych.


Zobacz dlaczego praca 1:1 z doświadczonym mentorem może przynieść spektakularne efekty!

DLA KOGO JEST MENTORING BIZNESOWO-ŻYCIOWY?

Przedsiębiorcy 

Od lat prowadzisz biznes, ale utknąłeś w martwym punkcie stagnacji i braku rozwoju? Chcesz wyruszyć w podróż ku nowym rynkom, możliwościom lub skalowaniu? A może Twoja firma zmaga się z kryzysem? We wszystkich tych sytuacjach warto skorzystać z doświadczenia mentora. To może być trampolina do niesamowitego rozwoju Twojego biznesu!

Menadżerowie

Jesteś menadżerem na średnim lub wyższym szczeblu zarządzania i masz wrażenie, że Twoja kariera stanęła w miejscu? A może zmagasz się z wypaleniem zawodowym i brakiem motywacji do dalszych osiągnięć? A to wszystko wpływa na gorsze relacje w Twoim życiu prywatnym? Mentoring biznesowo-życiowy pomaga odkryć nowe pokłady energii, pasji i motywacji!

Przyszli przedsiębiorcy

Marzysz o założeniu własnej firmy lub start upu, ale nie wiesz jak się za to zabrać? Tkwisz na etacie choć czujesz, że masz niewykorzystany potencjał? Chcesz od życia więcej, ale nie wiesz jak zrobić ten pierwszy krok? Dzięki pracy 1:1 i odpowiednim narzędziom wspólnie możemy odkryć Twój potencjał pod kątem założenia własnej firmy. Dzięki mentoringowi unikniesz błędów świeżych przedsiębiorców!

Freelancerzy

Jesteś mistrzem w swojej dziedzinie, ale brakuje Ci kompetencji biznesowych? Czujesz, że Twoja praca warta jest więcej niż obecnie zarabiasz, ale nie wiesz jak zwiększyć przychody? A może zwyczajnie kochasz swoją pracę, ale nie lubisz sprzedawać i prowadzić rozmów z klientami? Indywidualny mentoring zapewni Ci szybki wzrost Twoich kompetencji, dzięki treningowi na Twoich, indywidualnych przykładach!

JAKIE REZULTATY OSIĄGNIESZ DZIĘKI TEMU MENTORINGOWI?

 • Mentor może pomóc w opracowaniu skutecznego planu biznesowego , uwzględniającego cele krótko- i długoterminowe oraz strategie ich realizacji,
 • Przedsiębiorcy mogą skorzystać z doradztwa w zakresie zarządzania finansami, budżetowaniem i strategiami finansowymi dla swojej firmy,
 • Mentor biznesowy może pomóc w opracowaniu skutecznych strategii marketingowych i rozwoju rynku ,
 • Mentor może pomóc w radzeniu sobie z trudnościami, dzięki swojemu doświadczeniu i perspektywie,
 • Mentorstwo wspiera rozwój osobisty przedsiębiorcy, pomagając w budowaniu pewności siebie, zarządzaniu stresem i utrzymaniu zdrowej równowagi między życiem zawodowym a prywatnym ,
 • Mentor biznesowy może być cennym partnerem w procesie innowacji, pomagając w rozwijaniu nowych produktów czy usług zgodnie z potrzebami rynku,
 • Mentoring biznesowy może pomóc w rozwoju umiejętności przywódczych i skutecznego zarządzania ludźmi ,
 • Dzięki doświadczeniu mentora, można uniknąć wielu typowych błędów popełnianych na początku działalności .

NAD CZYM MOŻEMY PRACOWAĆ 1:1?

Strategia biznesowa i życiowa

Wspólnie możemy popracować nad: planowaniem strategicznym, projektowaniem strategii biznesowej firmy, projektowaniem strategii radosnego życia, stworzeniem strategii marketingowej, określeniem misji, wizji i kanonu wartości w firmie i życiu, odkrywaniem własnego potencjału pod kątem założenia firmy, kreowaniem rozwoju osobistego pod kątem efektywności biznesowej i życiowej.

  

Kompetencje Inspirującego Lidera

Wspólnie możemy popracować nad: analizą pod kątem projektowania pozytywnych zmian w firmie, rozwojem kompetencji Inspirującego Lidera, umiejętnościami empatycznej komunikacji w życiu zawodowym i rodzinnym, umiejętnościami zarządzania emocjami i stresem, zarządzaniem sobą w czasie.

Rozwój sprzedaży

Wspólnie możemy popracować nad: rozwinięciem umiejętności sprzedażowych, empatyczną sprzedażą z Poziomu Serca, zarządzania sprzedażą, stworzeniem polityki cenowej w firmie.

Równowaga życiowa

Wspólnie możemy popracować nad: umiejętnością określania celów życiowych i wykorzystania potencjału własnego umysłu, tworzeniem pozytywnych zmian w życiu, Harmonizowaniem Życia - uzyskaniem równowagi życiowej, umiejętnym planowaniem i organizacją czasu.

Pamiętaj, że to tylko przykładowe tematy konsultacji lub mentoringu. W praktyce zawsze pracujemy nad tym co jest dla Ciebie w danej chwili kluczowe. Zaletą pracy 1:1 jest możliwość elastycznego dopasowania narzędzi doradczych do Twoich indywidualnych potrzeb.

Dlaczego ja?

Nazywam się Krzysztof Kras i w ciągu zwojej 42 letniej kariery zawodowej zdobyłem odpowiednie kompetencje i doświadczenia w zakresie indywidualnego doradztwa i mentoringu. Formalnym potwierdzeniem moich umiejętności w zakresie mentoringu jest Certyfikat wydany przez VCC. Najważniejsza jest jednak dla mnie praktyka, której żadna teoria nigdy nie zastąpi. A to właśnie moje praktyczne doświadczenia, zarówno w prowadzeniu własnej firmy szkoleniowo-doradczej (od 1994 r.), jak i współpraca z dużymi i średnimi firmami oraz mniejszymi przedsiębiorcami pozwalają mi spojrzeć na Twój biznes z szerszej perspektywy.

JAK PODJĄĆ WSPÓŁPRACĘ 1:1?

Konsultacja Online (2 godziny)

Masz konkretny problem / wyzwanie i potrzebujesz jednorazowego szybkiego wsparcia? Skorzystaj z 2-godzinnej Konsultacji Online (na platformie Zoom), podczas której popracujemy nad wybranym przez Ciebie obszarem biznesowo-życiowym. Jeśli po konsultacji poczujesz, że przydałoby Ci się dłuższe wsparcie to w każdej chwili możesz dokupić kolejne godziny konsultacji lub cały Pakiet Mentoringu!

1990 zł / 2 godziny (1 x spotkanie) 

GOTOWE PAKIETY MENTORINGU:

Pakiet BASIC

 3650.00

/4 godziny (2 x spotkanie)
 • 4 godziny Indywidualnego Mentoringu Online (na platformie Zoom)
 • Rabat -20% na wszystkie produkty ze sklepu (do wykorzystania w ciągu 30 dni)

Pakiet PREMIUM

 4950.00

/6 godzin (3 x spotkanie)
 • 6 godzin Indywidualnego Mentoringu Online (na platformie Zoom)
 • Stały kontakt mailowy (pomiędzy sesjami) 
 • Rabat -30% na wszystkie produkty ze sklepu (do wykorzystania w ciągu 30 dni)
 • Dodatkowe materiały: e-booki, workbooki itp.   (adekwatne do tematu mentoringu)
 • Darmowy dostęp do szkoleń video (adekwatne do tematu mentoringu)

Pakiet VIP

 6150.00

/8 godzin (4 x spotkanie)
 • 8 godzin Indywidualnego Mentoringu Online (na platformie Zoom)
 •   Stały kontakt mailowy (pomiędzy sesjami)
 • Rabat -40% na wszystkie produkty ze sklepu (do wykorzystania w ciągu 30 dni)
 • Dodatkowe materiały:  e-booki, workbooki itp.  (adekwatne do tematu mentoringu)
 • Darmowy dostęp do szkoleń video (adekwatne do tematu mentoringu)
 • Książka fizyczna z dedykacją od autora
 • Imienny certyfikat ukończenia wysyłany pocztą 

Potrzebujesz więcej informacji?
Chcesz dowiedzieć się czy mentoring lub konsultacje sprawdzą się w Twoim przypadku?


Skorzystaj z darmowej 60 minutowej telefonicznej rozmowy wstępnej, której celem jest sprawdzenie na ile moje doradztwo, konkretne narzędzia i moje doświadczenie jest adekwatne do Twojej sytuacji, oczekiwań, wyzwań, planów i potrzeb.

Tylko jeżeli będziemy mieli pewność, że nasza wspólna praca ma sens i jest dla Ciebie ok. podejmę się takich indywidualnych konsultacji lub mentoringu.

Chcesz zapisać się na rozmowę wstępną? Wypełnij poniższy formularz:

Oddziel adresy email za pomocą przecinka.

Dziękujemy za zgłoszenie

Nasz zespół odpowie Ci najszybciej, jak to możliwe.

Z doradztwa już skorzystali: