Rozwiń biznesowe skrzydła sukcesu! 


Ze mną rozwiniesz się biznesowo, zawodowo i życiowo, w zgodzie z własnym sercem i harmonią.

Poniżej znajdziesz moje autorskie praktyczne narzędzia. 

Jak mogę Cię wesprzeć?

Które obszary biznesowe, zawodowe lub życiowe chcesz wznieść na wyższy poziom?

Chcę skuteczniej SPRZEDAWAĆ

Czujesz, że nie jesteś urodzonym sprzedawcą, nie lubisz tego robić, bo kojarzy Ci się to ze wciskaniem, ALE musisz przecież sprzedawać swoje produkty czy usługi?  Specjalnie dla Ciebie opracowałem autorską metodę "sprzedawania bez sprzedawania", która opiera się na sprzedaży EMPATYCZNEJ, bez wciskania i nachalności. Po prostu - sprzedaje się samo!

Chcę skuteczniej ZARZĄDZAĆ

Jesteś menadżerem, dyrektorem, pracownikiem HR lub po prostu właścicielem firmy i zauważyłeś, brak zaangażowania i motywacji wśród pracowników? A może potrzebujesz zdobyć nowe kompetencje menadżerskie i stać się INSPIRUJĄCYM LIDEREM? Mogę wesprzeć Cię za pomocą warsztatów, Gier Edukacyjnych czy Kreatywnych Sesji Diagnostycznych dla pracowników. A także pomóc Ci zdobyć umiejętności przywódcze!

Chcę skuteczniej PLANOWAĆ I ZARZĄDZAĆ SOBĄ W CZASIE

Na co dzień angażujesz się w wiele różnych projektów, prowadzisz kilka biznesów lub jesteś freelancerem i potrzebujesz mistrzowsko zarządzać swoim czasem? Moja autorska koncepcja "Harmonizowania Życia" sprawdzi się idealnie! Zobacz jak łatwo możesz zharmonizować swoje życie: osobiste, rodzinne i zawodowe, dzięki specjalnemu planerowi - "Harmnizerowi"! 

Cześć, tu Krzysztof!

Jestem  Trenerem Biznesu oraz Mentorem Skuteczności, autorem książek biznesowych, doradcą, a przede wszystkim praktykiem. 

Pomagam rozwijać  biznes  oparty na współpracy i ludzkich wartościach wykorzystując efekt synergii.


Jestem autorem koncepcji "Biznes z Poziomu Serca". Wierzę, że istnieje alternatywa dla „zatrutego biznesu”, a idea współpracy zastępuje walkę i nieetyczną rywalizację. 


Jeśli chcesz wznieść swój biznes na wyższy poziom, zwiększyć przychody i lepiej zarządzać swoim czasem, a wszystko to w zgodzie z własnym sercem, wartościami i życiową harmonią to zapraszam Cię do współpracy!

Więcej o mnie

Potrzebujesz indywidualnego doradztwa?

Chcesz poukładać swój biznes, stworzyć skuteczną strategię biznesową lub popracować nad konkretnym obszarem życia? Indywidualny mentoring biznesowo-życiowy to coś dla Ciebie!

Indywidualny Mentoring biznesowo-życiowy

Na konsultacjach lub mentoringu (online) dopasowuję narzędzia doradcze do Twoich indywidualnych potrzeb oraz aktualnej sytuacji biznesowej i życiowej. Dzięki temu masz pewność, że każda minuta naszego spotkania przyniesie Ci zamierzone efekty. 

Kompetencje które zdobyłem w swojej 42 letniej karierze zawodowej oraz doświadczenie w zakresie indywidualnego doradztwa i mentoringu pozwalają mi zaoferować unikalną możliwość wsparcia Twojego procesu zmian lub przygotowania się do nowych wyzwań biznesowych lub życiowych.

Wspólnie możemy popracować nad wieloma obszarami życia i biznesu. 

Sprawdź jakimi!

Sprawdzam mentoring

Strefa darmowej wiedzy:

Szukasz bezinwestycyjnej, ale SPRAWDZONEJ wiedzy z zakresu: sprzedaży, zarządzania czy prowadzenia biznesu? Sprawdź moje artykuły!

Dynamiczny fragment zostanie wyświetlony tutaj... Ten komunikat jest wyświetlany, ponieważ nie podano filtru i szablonu do użycia.

SKLEP

Dokładnie wiesz czego potrzebujesz do rozwoju? Sprawdź produkty i usługi cyfrowe w moim sklepie internetowym!


Dynamiczny fragment zostanie wyświetlony tutaj... Ten komunikat jest wyświetlany, ponieważ nie podano filtru i szablonu do użycia.
Dynamiczny fragment zostanie wyświetlony tutaj... Ten komunikat jest wyświetlany, ponieważ nie podano filtru i szablonu do użycia.